Dietetyk przez telefon — to możliwe!

Koniec z niewygodnymi godzinami wizyt! Koniec z przebijaniem się przez całe miasto, żeby zdążyć! Koniec z poświęcaniem swojego czasu, gdy mogłabyś spożytkować go zupełnie inaczej! Od dziś dietetycy wkraczają w nową erę — erę konsultacji telefonicznych. Coś nieprawdopodobnego? Sprawdź!

Jeżeli jesteś typem domatora i nie w głowie Ci jeżdżenie od wizyty do wizyty, to rozwiązanie jest wprost idealnie dla Ciebie. Konsultacje telefoniczne dostarczą Ci takich samych informacji, które uzyskałabyś, stawiając się osobiście w gabinecie dietetyka. Jeżeli masz problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, a z różnych przyczyn nie masz ochoty bądź nie możesz poświęcić czasu na spotkanie w cztery oczy, nic straconego. Jeden telefon i wiesz już wszystko.

Wybierając konsultację telefoniczną, uzyskasz odpowiedzi na wiele dręczących Cię pytań. Dietetyk przeanalizuje Twój dotychczasowy jadłospis i wskaże popełniane błędy żywieniowe. A może zdajesz sobie z nich sprawę, ale nie wiesz, jak możesz się tym uporać? Nie martw się! Zostaniesz nakierowana na odpowiedni tor i uzyskasz wskazówki, co jeść, a czego nie. Podczas konsultacji telefonicznej specjalista stworzy dla Ciebie personalny plan żywieniowy i uświadomi, jak efektywnie unikać efektu jo-jo – to chyba jedna z najbardziej pożądanych przez nas rad. Co więcej, nie tylko zapozna Cię z formami aktywności fizycznej odpowiedniej dla Ciebie, ale również zmotywuje Cię do ich praktykowania.

Jak wygląda zamówienie konsultacji telefonicznej? Na początek przelewasz odpowiednią kwotę na konto. Następnie dietetyk kontaktuje się z Tobą drogą mailową i prosi o wyjaśnienie problemu. Kolejny krok to… wykonanie telefonu w uzgodnionym terminie 🙂 Nic prostszego! Co więcej, jeżeli zapomnisz o coś zapytać bądź o czymś wspomnieć podczas konsultacji, zawsze możesz skontaktować się mailowo już po odbytym telefonie. Czy zmieniłaś podejście po przeczytaniu tego artykułu? Mam nadzieję, że tak i że już wkrótce skorzystasz z tej fantastycznej formy doradztwa. Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie!

Chciałabyś schudnąć, ale nie radzisz sobie z dietą? Nie potrafisz jej ułożyć, a na pójście do dietetyka nie masz czasu? A może specjalnie tego unikasz, bo nie chcesz się za siebie wstydzić? Nic prostszego — zadzwoń do noWaTY888! W tym artykule dowiesz się, jak przebrnąć przez swoją pierwszą telefoniczną konsultację dietetyczną.

Anna-Marie ,

Nikomu bardziej nie powinno zależeć na Twoim zdrowiu niż Tobie!

Materiały publikowane na blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych. Nie mają na celu stawiania diagnozy i sugerowania najlepszych sposobów leczenia poszczególnych chorób – obowiązek ten należy do lekarzy.

Stan zdrowia pacjenta powinien być konsultowany na bieżąco z odpowiednimi specjalistami. Nie biorę odpowiedzialności za osoby, które samodzielnie próbują innych kuracji.

Osoby poniżej 18 roku życia powinny czytać bloga wyłącznie pod opieką dorosłych – zawarte w nim treści mogą w znaczący sposób wpłynąć na ich zdrowie i styl życia.

Dodaj komentarz

copyright © www.nowaty888.pl

Wykonanie edukowski.pl 

error: Nie możesz kopiować treści tej strony!