KILKA SŁÓW O MNIE

Wiem jak to jest

Cześć! Na imię mam Anka. Możecie mnie znać z wpisów, którymi się dzielę, chcąc pomóc wielu osobom uporać się z problemami, które też miałam. Oczywiście, obok swoich doświadczeń, bazuję także na specjalistycznej wiedzy, którą posiadam dzięki licznym szkoleniom, które ukończyłam.

Dzisiaj jestem szczęśliwą, zdrową i pełną energii, świadomą siebie 40 – stką. Nie zawsze było tak kolorowo. Przez ponad 4 lata próbowałam zrzucić dodatkowe kilogramy, ale efekt jojo był moim przekleństwem. Powracał do mnie jak manta. W efekcie, w trakcie próby zrzucenia nadmiaru kilogramów, przytyłam kolejne 16 kg. Tak, koszmar. Jednak postanowiłam stawić czoła tej przeciwności i wiecie co? Dałam radę!

Czym się zajmuję?

Chętnie pomagam ludziom w zakresie dietetyki, ponieważ jest to moja pasja. Spokojnie. Nie jestem kolejnym, samozwańczym cudotwórcą. Od wielu lat poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki i tematów z nią powiązanych. Jestem dyplomowanym Specjalistą Żywności. Ukończyłam także wiele szkoleń, poszerzających moje doświadczenie z zakresu dietetyki, dzięki którym mogę bazować na najnowszej wiedzy oraz strategiach działania.

Specjalizuję się również w temacie energoterapii. W 2012r. uzyskałam certyfikat Nauczyciela Mistrza Reiki. Kolejnym krokiem, w 2017r. oraz efektem mojej pracy z energiami, było zdanie egzaminu w lubelskim cechu, dzięki czemu uzyskałam dyplom Bioenergoterapeuty. Napędzana chęcią dalszego rozwoju, w 2019r. ukończyłam także dietetykę, coaching dietetyczny oraz psychodietykę.

Przeszłam cudowną przemianę, ale nie był to cud, a efekt ciężkiej pracy

Dzisiaj spokojnie mogę biegać z moimi dziećmi, bawiąc się z nimi na podwórku, czy placu zabaw. czy podbiec nawet dłuższy kawałek drogi na autobus. Kiedyś jednak do razu dostawałam zadyszki, bardzo szybko odczuwałam zmęczenie i ogólną niechęć. Nie muszę też przestraszona rozglądać się za windą w budynku, w którym muszę wejść na wyższe piętro.

Zawdzięczam to ciężkiej pracy, wytrwałości, uporowi i konsekwentności. Po drodze popełniałam wiele błędów, przechodziłam swoje małe kryzysy, szukałam motywacji, wyciągałam wnioski z własnego zachowania i poznawałam siebie w sferach, do których wcześniej nie przywiązywałam uwagi.

Chcę dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami także z Wami, ponieważ na prawdę warto zmieniać swoje życie, wziąć je we własne ręce. Warto poświęcić uwagę swojemu ciału, aby zatroszczyć się o jego dobry stan i kondycję, ponieważ odkryjecie w sobie pokłady siły i entuzjazmu być może dotychczas Wam nieznane.

W jaki sposób pracuję?

Działam na podstawie autorskiego planu, który opracowałam łącząc wiedzę z różnych obszarów, popartą praktycznym doświadczeniem, nabytym w trakcie pracy. Jestem z Tobą od samego początku, aż do momentu, w którym osiągniesz swój cel. Zadbam o odpowiedni, dopasowany do Ciebie plan dietetyczny, będę troszczyć się o Twoją motywację oraz afirmacje, które w szczególności w trakcie trudnych chwili, momentów załamania, okazują się być siłą i oparciem, które popycha do przodu. Będę czuwać, abyś zrealizowała swoje marzenia. Jeśli poczujesz się wypalona, przypomnę Ci Twoje postanowienia, Twoje plany, Twoje marzenia, abyś raz jeszcze przemyślała wszystko, abyś znalazła odpowiedź na pytanie, czy warto rezygnować z ich realizacji? Pozwolę Ci zobaczyć Ciebie z przyszłości, Ciebie szczupłą, uśmiechniętą, pełną energii, o wysportowanej sylwetce, która cieszy się życiem.

Nie ma rzeczy niemożliwych, tylko takie, z których zbyt szybko zrezygnowano.

Dlatego dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i wiem, że pokonam każdą przeszkodzę.

Musisz sama podjąć decyzję

I pamiętaj, każdy z nas potrzebuje czasem wsparcia, porady kogoś bardziej doświadczonego, profesjonalisty. Zmiana stylu życia, diety codziennej, redukcja wagi wydają się dość przyziemnymi marzeniami, jednak do ich realizacji trzeba dużo samozaparcia, regularności i siły. Zwłaszcza na początku swojej podróży, pomoc drugiej osoby jest nieoceniona.

Znasz już mnie, moje doświadczenia, historię, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem. Chcę podzielić się swoją wiedzą, abyś mogła zmienić swoje życie, by żyć w pełni, cieszyć się każdego dnia, uśmiechać.

Ale pierwszy krok należy do Ciebie. Nie wyciągnę Cię za rękę z domu. Sama musisz podjąć tą znamienitą decyzję i zechcieć zmiany.

copyright © www.nowaty888.pl

Wykonanie edukowski.pl 

copyright © www.nowaty888.pl
Wykonanie edukowski.pl 

copyright © www.nowaty888.pl

Wykonanie edukowski.pl 

error: Nie możesz kopiować treści tej strony!