Początki odchudzania — wszystko zależy od nastawienia

Początki odchudzania — wszystko zależy od nastawienia.

Pewnie zdziwiłaś się, że pierwszym krokiem do efektywnego odchudzania jest właśnie nastawienie. Rzecz banalna — przecież wszyscy o tym wiemy. Właśnie – „wiemy” nie oznacza „rozumiemy”, a jest to kluczowe na naszej drodze do zgubienia zbędnych kilogramów.

Zacznijmy od tego, jak powinniśmy podchodzić do tematu odchudzania. Często spotykam się z dziewczynami, których najważniejszym celem jest schudnąć SZYBKO. Zaraz zbliża się lato, wesele przyjaciółki, bal absolutoryjny — chcą świetnie się prezentować. To nastawienie przysparza niestety wiele kłopotów. Nie osiągając diametralnych efektów w krótkim czasie, szybko się zniechęcały i frustrowały. Istotą zdrowego odchudzania jest uzbrojenie się w cierpliwość! To proces wieloetapowy, długotrwały — przecież zmieniasz swoje nawyki!

Kolejna ważna rzecz to nastawienie na zmiany. Jeżeli chcesz schudnąć, ale boisz się rozwiązań innych niż dobrze Ci znane, będzie Ci bardzo trudno osiągnąć cel. Postaraj się podejść do tego ze “świeżą głową” – otwartą na propozycje i gotową do podjęcia wyzwań. Gwarantuję, że to ułatwi Ci zmianę nawyków żywieniowych na lepsze.

Bądź świadoma przeszkód czyhających na drodze odchudzania. Czy to kawa i ciasto z koleżanką w kawiarni, czy wyjście na drinka z przyjaciółmi — każda z tych sytuacji wystawi Twą silną wolę na próbę. Spróbuj więc zmienić swoje nastawienie i przed wyjściem na obiad podjąć decyzję o zamówieniu sałatki zamiast burgera z frytkami.

Chcesz czy nie — odchudzanie to nauka. Nie każdy potrafi przebrnąć przez złożone zawiłości zasad skutecznego pozbywania się tłuszczyku. Nastaw się więc na przyswajanie wiedzy i eksperymentowanie z posiłkami, trzymając się wymogów kalorycznych. Dodatkowo zwróć uwagę, jak Twój organizm reaguje na poszczególne diety — jeżeli nie służy Ci laktoza, odstaw ją,

Nastawienie na sukces jest kluczową cechą przy podjęciu prób odchudzania. Jeżeli postawisz sobie konkretny cel i pomyślisz „Tak, jest to do zrobienia! Dam radę” – uwierz mi, naprawdę Ci się to uda. Bądź silna i pewna swojego sukcesu — nim się obejrzysz, osiągniesz go bez większych problemów! Droga może być wyboista, ale z właściwym nastawieniem odchudzanie stanie się czymś banalnie prostym.

Wykonuję specjalne diety, oparte o najnowsze badania naukowe. Wiecej informacji uzyskasz na stronie nowaTy888

Dodaj komentarz

copyright © www.nowaty888.pl

Wykonanie edukowski.pl 

error: Nie możesz kopiować treści tej strony!