Purpurowa moc witamin – sok

Dzisiaj przedstawiam  przepis na purpurowy sok  – Purpurowa moc witamin  tego typu soki  robię dosłownie codziennie. Fantastycznie sprawdzają się w okresie letnim, ale nie tylko.  Do ostatecznej receptury soków/ koktajlów dochodziłam dość  długo może nawet  kilka lat. W tym momencie mają fantastyczny skład, są  odżywcze, mogą służyć za codzienny suplement w diecie, do tego mają świetny smak. Poznajcie jeden z moich  ukochanych soków z jagód i buraka o nazwie ;  Purpurowa moc witamin 

Taki sok  owocowy fantastycznie nadaje się jako przekąska, posiłek przed treningiem, czy deser.

SKŁADNIKI;

•             1 garść jagód,

•             2 czerwone jabłka,

•             1 burak,

•             Lód – 1 garść lodu,

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA;

•             Wszystkie składniki wrzucamy do blendera i miksujemy ok 3 minut

•             Ten koktajl składa się  z produktów nisko przetworzonych, ma sporo wartości odżywczych, jedz go intuicyjnie tak często, jak masz tylko  na to ochotę. Sok idealny na wszystkie 4 pory roku będziesz czuć się wspaniale po takim drinku i stwierdzisz ze jesteś w nim zakochana. Sok jest doskonałym źródłem antyoksydantów  jest bogaty w witaminy ABC I K zawiera wapno magnez  żelazo I fosfor ponadto jest to drink o pięknym kolorze .

Rozkoszuj się wspaniałym sokiem który dostarczy Ci niezbędnych witamin I minerałów

NoWaTY888,
Anna-Marie

Nikomu bardziej nie powinno zależeć na Twoim zdrowiu niż Tobie!
Materiały publikowane na blogu służą wyłącznie do celów informacyjnych. Nie mają na celu stawiania diagnozy i sugerowania najlepszych sposobów leczenia poszczególnych chorób – obowiązek ten należy do lekarzy.
Stan zdrowia pacjenta powinien być konsultowany na bieżąco z odpowiednimi specjalistami. Nie biorę odpowiedzialności za osoby, które samodzielnie próbują innych kuracji.
Osoby poniżej 18 roku życia powinny czytać bloga wyłącznie pod opieką dorosłych – zawarte w nim treści mogą w znaczący sposób wpłynąć na ich zdrowie i styl życia.

Dodaj komentarz

copyright © www.nowaty888.pl

Wykonanie edukowski.pl 

error: Nie możesz kopiować treści tej strony!